Білецька виграла срібло міжнародних змагань з велоспорту на треку у Литві

28 листопада 2023 11:00

Представницькі міжнародні змагання другої категорії "Nordic Track Cycling Championship 2023" відбулися у литовському Паневежесі 25-26 листопада. Боротьбу за нагороди і рейтингові очки вели провідні трековики з Литви, України, Латвії, Норвегії, Швеції і Словаччини.

Харківʼяни внесли вагомий внесок у спільний здобуток української збірної, завоювавши 3 срібні та 4 бронзові медалі.

Віцечемпіонкою серед жінок у кейрині стала Алла Білецька. У чоловіків Владислав Денисенко і Богдан Данильчук посіли у цій дисципліні друге і третє місця відповідно. Аналогічні нагороди хлопці завоювали у спринті.

У командному спринті бронзу виграли Артем Білецький, Валентин Варгаракін та киянин Микита Нефьодов. У гонці з вибуттям – Катерина Масюк.

Загалом спортсмени збірної України вибороли на змаганнях у Паневежесі 15 нагород – 4 золоті, 4 срібні та 7 бронзових нагороди. Переможцями "Nordic Track Cycling Championship 2023" в українській команді стали тернополянин Віталій Гринів (скретч та омніум), львів’янин Даніїл Яковлев (гонка з вибуттям) та Олександра Логвінюк з Луцька (кейрин).

Харківських спортсменів готували до змагань Сергій Теліцин, Марія Зарванська, Антон Овсянніков і Сергій Трофімов.

16 cічня 2024
Харківʼяни виступили на ЧЄ з велоспорту на треку серед еліти
18 листопада 2023
Білецька у дебютній для себе Лізі чемпіонів фінішувала у ТОП-15 загального заліку