Трек. Харків’яни здобули нагороди Гран-прі Польщі

01 лютого 2023 10:03

У польському Прушкові 27-29 січня відбулись міжнародні рейтингові змагання другої категорії з велоспорту на треку Гран-прі Польщі, участь у яких взяли велосипедисти з 11 країн.

Харків’яни вкотре склали основу національної збірної України (6 спортсменів). Найкраще себе проявили Валентин Кабашний та Алла Білецька, які стали бронзовими призерами цих престижних змагань.

До топ-5 також увійшли наступні харківські “динамівці”:

МЕДІСОН
Чоловіки:
3 місце – Валентин Кабашний разом з Максимом Васильєвим, який представляє Донецьку область.

СПРИНТ
Жінки
4 місце – Алла Білецька.

КОМАНДНИЙ СПРИНТ
Чоловіки
4 місце – Богдан Данильчук, Владислав Денисенко, Данило Кириченко, Михайло-Ярослав Дудко.

Жінки
3 місце – Алла Білецька разом з львів’янкою Кароліною Келюх та Єлизаветою Голод з Миколаєва.

Загалом українці завоювали в Прушкові 4 бронзові нагороди. Максим Васильєв став дворазовим бронзовим призером, посівши третє місце ще й у гонці з вибуттям. Також третій результат показали миколаївські спортсменки Ксенія Федотова та Анна Колижук, які замкнули призову трійку в жіночому медісоні.