Без медалей, але з непоганим досвідом. Харківські трековики виступили на ЧЄ

15 лютого 2023 11:12

Чемпіонат Європи з велоспорту на треку 12 лютого завершився у швейцарському місті Гренхен.

Українці цього разу потрапити на п’єдестал пошани не змогли. Проте у складі нашої збірної було чимало молодих та перспективних спортсменів, зокрема й шість харківських “трековиків”, для яких участь у нинішньому ЧЄ стала корисним досвідом. Вони показали на Євро-2023 наступні результати:

Алла Білецька:
Спринт – 14 місце
Кейрин – 13 місце
Гіт 500 метрів – 15 місце
Командний спринт – 9 місце разом з Єлизаветою Голод (Миколаїв) та Олександрою Логвинюк (Луцьк).

12 місце – Валентин Кабашний

Відзначимо, що головну роль на Євро-2023 виконали спортсмени збірної Німеччини, які посіли перше місце у медальному заліку. Спільними зусиллями вони здобули 13 нагород - 7 золотих, 1 срібну та 5 бронзових. Другу позицію посіла команда Великої Британії (4-6-2), замкнули призову трійку голландці (4-1-5). Загалом нагороди нинішнього чемпіонату Європи здобули представники 10 країн.