В Україні стартував сезон з класичного регбі

31 серпня 2020 10:33

Харківський «Олімп» у першому турі на стадіоні «Динамо» приймав одеський «Політехнік»

Харків’яни позначили претензії на перемогу до перерви, вигравши першу половину з рахунком 48:0. У другому таймі гості впевнено грали в захисті і могли заробити очки зі штрафного, але свої моменти не реалізували. «Олімп» справив заміни у всіх лініях і збільшив гольову перевагу до результату 83:0.

Найрезультативнішим у складі переможців став Володимир Войтов, який успішно пробив дев’ять реалізацій, і четвертний Олег Косарєв, на чиєму рахунку три спроби. Головний конкурент «Олімпу» за перемогу в чемпіонаті, одеський «Кредо-1963», на своєму полі поступився київському «Антарес» — 31:33. Між собою харків’яни і одесити зустрінуться на стадіоні «Динамо» в суботу о 13:00.