Харківські регбісти здобули легку перемогу в Одесі

30 червня 2021 15:56

Команди-учасниці ЧУ з регбі-15 у чоловічій Суперлізі зіграли чергові матчі. Центральним поєдинком другого кола стало протистояння лідера чемпіонату, харківського "Олімпу", і наступаючого йому на п'яти одеського "Кредо 63".

Матч відбувся в Одесі. Ще до перерви харків'яни здивували господарів поля - 23 очка вони забили без відповіді з боку суперника. Після тайм-ауту одесити рахунок таки розмочили, але забитих ними 14 очок не вистачило навіть для більш-менш гідної відповіді - харків'яни перемогли з рахунком 14:35.

Після восьмого туру "Олімп" зміцнив свої лідируючі позиції. В активі харків'ян 28 очок. "Кредо 63", який зіграв на одну гру більше, відстає від лідера чемпіонату на 5 балів.

Нагадаємо, в домашньому матчі, який відбувся 2 тижні тому, харків'яни також святкували перемогу над одеситами. Гра тоді закінчилася з рахунком 23:15 на користь "олімпійців".