Минаючий 2015 рік жіночого футболу України залишився за харківськими клубами

18 грудня 2015 17:59

Два харківських клуба ЖФК «Житлобуд-1» і ЖФК «Житлобуд-2» не залишили жодного шансу іншим містам на завоювання головних трофеїв футболу сезону 2015 - Чемпіонату України, Кубка України, Зимової Першості України і Зимового Кубка України.

Володарем трьох трофеїв став ЖФК «Житлобуд-1». Початком нового сезону було Зимова Першість, яка проходила в Умані з 26 лютого по 3 березня, де дівчата посіли перше місце. За звання Чемпіона країни билися вісім команд, які так і не змогли побороти торішнього лідера - ЖФК «Житлобуд-1». У той час, як проходив Чемпіонат України команди розіграли Кубок України. І знову дівчата з «Житлобуд-1» без особливих зусиль завойовують Кубок. На даний момент ЖФК «Житлобуд-1» є семиразовим Чемпіоном України і восьмикратним володарем Кубка України.

ЖФК «Житлобуд-2» закінчив збір трофеїв цього сезону все в тій же Умані, де проходив Зимовий Кубок України в період з 5 по 10 грудня. ЖФК «Житлобуд-2», обігравши всіх суперників у своїй групі, в фіналі зустрівся з командою з Костополя. З мінімальним рахунком 1:0 команда з Харкова одержує свій перший трофей!

Крім цього в номінації «Кращий гравець Чемпіонату України» була визнана Ольга Овдійчук з ЖФК «Житлобуд-1», а кращим бомбардиром Чемпіонату стала Вероніка Андрухів з «Житлобуд-2».

Щиро вітаємо наші жіночі футбольні команди з успішним сезоном.