Харківські скелелази привезли "золото" з Кубка України

12 листопада 2020 08:21

Фінальні етапи Кубка України зі скелелазіння, що проходили у Києві, підбили підсумки усього кубкового сезону 2020 року. На рахунку збірної Харківської області 4 золоті, 4 срібні та 10 бронзових нагород.

За медалі спортсмени з 11 регіонів України змагалися в дисциплінах "трудність" та "боулдерінг". Серед жінок в боулдерінгу харків’янки посіли усі призові місця, як на фінальному етапі, так і у підсумковому протоколі. Дар'я Нестеренко стала переможницею. Тетяна Заєць посіла другі місця, а Ксенія Захарова стала бронзовою призеркою.

В свою чергу, в дисципліні "трудність" Ксенія Захарова виграла фінальний етап та стала володарем Кубку України за підсумками сезону. Друге місце дісталося Анастасії Кобець з Донецької області, а третє, як у фіналі так і в підсумку, посіла харків’янка Єлизавета Лаврікова.

В підсумковому заліку Кубку України з багатоборства серед жінок Єлизавета Лаврікова посіла друге місце. Ще одна харків’янка Аріна Опашко стала бронзовим призером.

В змаганнях серед чоловіків на рахунку харківських скелелазів "золота" немає. У скарбничці 1 срібна та 5 бронзових медалей.

Леонід Осадчій посів третє місце на фінальному етапі з боулдерінгу та став другим у підсумку всіх етапів. Крім того на рахунку спортсмена третє місце в "трудності" за підсумками усіх етапів Кубка, яке він розділив з ще одним харківським спортсменом Іллєю Манякіним.

Євген Ткаченко виборов третє місце в підсумковому протоколі з боулдерінгу.

В багатоборстві харків’янин Богдан Ботнар став бронзовим призером.