Третий этап "Битвы корпораций" - волейбол (сезон 2016/2017)

03 листопада 2016 12:00

5-6 листопада на двох майданчиках Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова (вул. Бажанова, 17) пройде ІІI етап спортивного турніру "Битва корпорацій" - волейбол. У суботу пройдуть ігри групового етапу (початок ігор о 10.00 та 12.00), в неділю - ігри плей-офф (початок ігор о 10.00).

У 4-х групах між собою змагатимуться 18 команд, які представляють свої компанії.

Детальніше тут.

Нагадаємо, що «Битва корпорацій» - це спортивний корпоративний турнір, в якому беруть участь спортсмени-аматори, що представляють свою компанію. Змагання проходять на протязі 10 місяців (з вересня по червень). У минулому році переможцем етапу "Волейбол" в турнірі "Битва корпорацій" стала команда "ПриватБанку". 2-й сезон турніру складається з десяти етапів, а саме: міні-гольф, міні-футбол, волейбол, настільний теніс, боулінг, бадмінтон, більярд (чоловіки) + дартс (дівчата), стрітбол, легкоатлетичне багатоборство і пейнтбол.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу