Харківський борець здобув медаль чемпіонату світу

28 жовтня 2016 16:09

З 25 по 30 жовтня 2016 року в Туреччині відбувається чемпіонат світу з боротьби серед студентів, бронзову медаль якого завоював Данило Картавий. На чемпіонаті вже завершили свій виступ борці вільного стилю. В складі збірної України Харківщину представляли два спортсмени – студент Харківської державної академії фізичної культури Данило Картавий та студент Харківського національного автомобільно-дорожного університету Вадим Духно.

Данило Картавий в ваговій категорії до 125кг в поєдинку за третє місце здолав суперника з Канади, та став володарем бронзової медалі. В свою чергу Вадим Духно в ваговій категорії до 61кг зупинився в кроці від нагороди. Програвши у бронзовому фіналі, харків’янин посів п’яте місце.

Загалом українські борці вільного стилю здобули на цьому чемпіонаті одне срібло та дві бронзи.