Харків'янин виборов "бронзу" на змаганнях у Загребі

18 cічня 2021 16:13

У столиці Хорватії, Загребі, завершився міжнародний турнір з греко-римської боротьби "Zagreb Open 2021". Харківський борець Ярослав Фільчаков завоював на ньому бронзову медаль.

Україну на змаганнях представляли 10 спортсменів. На їхньому рахунку 4 медалі.

Парвіз Насибов виборов "золото" в категорії до 72 кг., перемігши у фіналі Ахмета Їлмаза (Туреччина) з рахунком 3:2. А лідер збірної України Жан Беленюк в фіналі категорії до 87 кг. переміг Александара Cтепанетіча зі Швеції (9:1).

Друге місце в категорії до 130 кг. зайняв Микола Кучмій, правда йому довелося відмовитися через травму від участі в фіналі проти Османа Йилдирима (Туреччина).

А в категорії до 82 кг. третє місце зайняв харків'янин Ярослав Фільчаков, вигравши поєдинок за "бронзу" у Армінаса Лигнугаріса (Литва) з рахунком 8:0.