Ярославський і Терехов домовилися відродити "Металіст"

23 лютого 2021 20:25

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов розповів новину про відродження харківського "Металіста". Підтвердив це і бізнесмен Олександр Ярославський.

"Харків повертає собі" Металіст"! Упевнений, ця новина порадує не тільки футбольних уболівальників! Приймати Євро-2012 і не мати своєї команди у Вищій лізі? Це не про Харків! Домовилися з Олександром Ярославським разом відродити легендарну команду, яка свого часу дійшла до другого ступеня чемпіонату України! Стадіон є, тренувальна база є, інфраструктурно Харків абсолютно підготовлений до "великого футболу". Упевнений, що незабаром спільними зусиллями міста, уболівальників і Олександра Ярославського ми зможемо вивести новий-старий "Металіст" не тільки у Вищу лігу, але і поборотися за чемпіонство. і найголовніше - повернемо улюблену всіма харків'янами назву футбольного клубу "Металіст", - підкреслив Терехов.

Підтвердив намір відродити клуб і колишній президент і власник харківського "Металіста" Олександр Ярославський.

"Я завжди емоційно підходжу до своїх рішень. Просто я дивлюся, що з харківським футболом одні муки. Яких тільки заяв не було, будь-яких політиків - всіх, хто намагається спекулювати і паразитувати на темі "Металіста". Вони вже "повернули" і "Металіст", і великий футбол. Але я дивлюся, що футболу немає ніякого. "Металіста" як не було, так і немає. Я якось вранці встав і осінило, що пора повертати "Металіст" до Харкова.

В першу чергу, найголовніше, я не хочу ніяких незаконних дій. Це не мій стиль. Все повинно бути законно. "Металіст" повинен повернутися. Той "Металіст", який в 2025 році повинен святкувати своє сторіччя. Я людина послідовна. Завжди говорив, що якщо буду займатися, то тільки "Металістом", - заявив бізнесмен.

Ярославський планує відроджувати "Металіст" на базі клубу з Другої ліги.

Нагадаємо, Олександр Ярославський був президентом "Металіста" до 2012 року, пізніше клуб перейшов в руки Сергія Курченка, а в 2016-му припинив своє існування. Зараз на українській футбольній карті Харків представлений двома командами - ФК "Метал" грає у Другій лізі, а "Металіст 1925" - в Першій.
Новини в тему

12 квітня 2021
Ярославський: "Металіст" повернеться до Харкова за місяць
29 березня 2021
"Метал" із розгромним рахунком переміг черкаський "Дніпро"
25 березня 2021
У Харкові працюють над проєктом Льодової арени
23 березня 2021
В Харкові пройшов футбольний турнір серед аматорських команд України
15 березня 2021
Стартував передпродаж на фітнес-конвенцію FIT DAY Kharkiv 2021
15 березня 2021
Маркевич розраховує повернутися в "Металіст" у 2023 році
11 березня 2021
"Металіст" хочуть передати у власність Харкова
19 серпня 2020
Колишній півзахисник «Дніпра» і «Металіста» відповідатиме за селекцію в новому харківському клубі

VII Всеукраїнський фестиваль із хореографії "Tradition and art" :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи