У суботу пройшов масовий турнір з баскетболу 3х3

18 червня 2019 10:17

У Харкові, 15 червня, пройшов масовий турнір чемпіонату України УСЛ 3х3. Фестиваль вуличного баскетболу зібрав 77 команд у боротьбі за путівки у Суперфінал сезону, а також 8 колективів дебютували у PRO-турі!

Першим чемпіоном змагань категорії PRO стала харківська команда "Otvali": Ігор Чумаков, Роман Ольховський, Ярослав Удоденко та Дмитро Золотарьов. Друге місце посіла сумська команда "SunDU": Всеволод Чесак, Григорій Алтухов, Ігор Стародуб, Іван Торба.

У відкритому турнірі серед чоловічих команд перемогли харків'яни "O.K.C": Дмитро Шарапов, Ігор Мелашич, Гліб Шарапов, Євген Бречка. Другим фінішував дніпровський "Елтрон": Євген Сокол, Влад Авраменко, Ілля Білий, Сергій Наумов.

Фотозвіт заходу.

18 листопада 2019
Жіноча збірна України з баскетболу перемогла Португалію у Харкові
08 листопада 2019
21-23 листопада у Харкові пройде фестиваль "Юні грації"
30 жовтня 2019
Українські баскетболістки перший домашній матч відбору Євро-2021 зіграють у Харкові