У Харкові пройшов Міжнародний марафон

10 квітня 2016 11:30

9 квітня в Харкові пройшов III Харківський Міжнародний марафон.

Як повідомив директор Департаменту спортивних, іміджевих проектів та маркетингу Олексій Чубаров, в забігах на дистанції 4,2 км (міні-марафон) взяли участь 5 тис. людей, 10 км пробігли 3 тис. любителів бігу, 42,2 км (марафон) - 400 спортсменів. Крім того, 500 чоловік пробігли естафети (4х10,55 км, 2х21,1 км), а у вчорашніх дитячих забігах взяли участь 3,5 тис. дітей.

Найчисленніша команда бігунів була у Харківського університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба - 1 тис. 400 курсантів і викладачів. Також серед учасників змагань були команда американського футболу і команда по скандинавській ходьбі. Сьогодні традиційно бігли і мами з колясками.

У числі учасників Міжнародного марафону були і люди з обмеженими можливостями. Харків'янин Дмитро - інвалід-візочник, і він не вперше бере участь у подібних змаганнях. За його словами, в одному з марафонів він проїжджав 72 км, а сьогодні вибрав 42 км. Живе Дмитро в районі Сортировки і кожен день намагається проїжджати по 20 км - це і є його головне тренування. Сьогодні він поставив собі за мету подолати дистанцію за 2 години 52 хвилини.

Крім того, близько 100 учасників представляли сьогодні Харківську міську раду. Серед них - заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, директор Департаменту земельних відносин Борис Баронін, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, голова Адміністрації Московського району Олег Товкун, депутати, співробітники департаментів.

Олександр Попов та Роман Нехорошков вибрали для себе дистанцію 10 км. Після забігів вони поділилися враженнями.

«Чудово пробіг за 45 хвилин, побив свій особистий рекорд. Хочу зазначити, що рівень нашого марафону зростає, організація стала краще. Цього року марафон зібрав більше 10 тис. учасників, бігло багато хлопців з військових вишів, які дуже добре підготовлені», - сказав Олександр Попов.

«Чудова погода на третьому марафоні: не холодно, не жарко, біг собі на втіху. Біжу вже втретє, тому знаю маршрут, все спуски і підйоми, пробіг легко. Учасників багато, відчувається, що з кожним роком марафон збирає все більше і більше людей. Дуже допомагала підтримка уболівальників, було багато глядачів, все радісні і веселі», - поділився враженнями Роман Нехорошков.

Нагадаємо, що Харківський Міжнародний марафон - це щорічний марафон, який внесений до Книги рекордів України як наймасовіший забіг за кількістю зареєстрованих учасників. Траса, по якій проходить марафон, прокладена по центральних вулицях Харкова і охоплює основні пам'ятки міста, а старт і фініш розташовані на одній з найбільших площ Європи - пл. Свободи. Під час марафону на площі проходило спортивне свято й міський пікнік.
Новини в тему

30 серпня 2021
У Харкові пройшов ювілейний марафон "Визволення"
19 серпня 2021
Марафон "Визволення" пройде по велодоріжці
09 серпня 2021
Зміни у марафоні "Визволення"
14 липня 2021
Марафон "Визволення". Офіційна заява
05 квітня 2021
Стартує реєстрація на Харківський міжнародний марафон
24 жовтня 2019
У суботу відбудуться забіги «Kharkiv Airport Run 2019»
10 квітня 2019
У зв'язку з проведенням міжнародного марафону в центрі Харкова буде заборонений рух транспорту
26 червня 2017
Харківські спортсменки посіли призові місця на марафоні в Нюрнберзі
12 червня 2017
У Харкові пройшов фестиваль водного спорту
13 червня 2016
Харків'яни взяли участь в марафоні в Нюрнберзі

Всеукраїнський турнір із самбо :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи