Трек. Білецька в'їхала в "срібло" в Німеччині

22 червня 2021 12:42

У німецькому місті Котбус відбулися міжнародні рейтингові змагання першої категорії з велоспорту на треку Grosser Preis von Deutschland im Sprint - GP Keirin. На рахунку харківських спортсменок 2 медалі.

В українській збірній кращий результат показала харків'янка Алла Білецька. Вона стала срібним призером в кейрині серед юніорок. У фінальному заїзді вісімнадцятирічна підопічна Сергія Телицина і Сергія Трофімова поступилася лише місцевій велосипедистці Кларі Шнайдер. "Бронза" дісталася ще одній німецькій спортсменці Ларі-Софії Ягер. Всього за нагороди у кейрині боролися п'ятнадцять юніорок із п'яти країн. Білецька, показавши другий підсумковий результат, заробила 170 рейтингових очок.

У юніорському спринті Алла Білецька стала п'ятою (140 очок).

Серед жінок вихованка харківського велоспорту Олена Старикова, яка нині змінила прописку на львівську, посіла третє місце у спринті (160 очок).