Спортивні підсумки 2021 року

31 грудня 2021 12:00

Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради подарував городянам багато незабутніх емоцій.

Підбиваючі спортивні підсумки 2021 року, з упевненістю можемо сказати: другий рік поспіль через пандемію коронавірусу працювати було складно, не всі заплановані заходи вдалося провести, багато змагань довелося переносити або взалагі скасовувати. Але нам є чим пишатися, бо з’явилися нові проєкти, які доповнили та урізноманітнили спортивне життя Харкова!

Наша дружна команда працювала і офлайн, і онлайн, коли не було іншої можливості. Незважаючи на карантинні обмеження, ми успішно провели багато улюблених городянами і гостями міста масових заходів - забігів, змаганнь з триатлону, фітнес-конвенцію, Велодень, Фестиваль спорту у парку Горького і вперше в історії Харкова організували змагання з кіберспорту. Разом із вами ми вболівали за наших олімпійців, відкривали нові спортивні майданчики, спільно з представниками спортивних клубів та федерацій організовували дитячі турніри для професіоналів та любителів, обмінювалися досвідом, навчали і самі здобували нові знання. Це було неймовірно!

З Новим роком, дорогі наші читачі, спортсмени, тренери, всі-всі любителі фізкультури та здорового способу життя! Бажаємо у 2022 році тримати курс лише на успіх, лише на перемогу. Нехай рік Тигра буде плідним, приреченим на високі результати, заслужені перемоги, дивовижні здобутки! Бажаємо всім спортивного азарту, впевненості у собі та щоб кожне тренування наближало Вас до мети! Міцного здоров'я, бойового духу, оптимістичного настрою та любові дорогих людей! Дякуємо всім, хто провів 2021 рік разом із нами!


Теги:


Інформаційні платформи