На вихідних пройшов відбір з брейкдансу Battle Pro Ukraine Qualification 2018

01 лютого 2018 15:19

У перший день всіх відвідувачів чекав майстерклас від запрошеного гостя BBoy Gassama (Def Dogs). Gassama розповів про його стиль, і що повинно лежати в основі танцю. Після мастеркласу, кліпмейкер Fransoa Gautret провів лекцію про французьких урбан культурах, а також показав кілька відео робіт і розповів про фестиваль кліпмейкерів Urban Films.

Наступний день відбіркового туру продовжився битвою за право представляти нашу країну на світовому фіналі Battle Pro 2018 у Франції.

У номінації 1х1 kidz в фіналі билися перспективні діти і майбутнє українського брейкинга: BBoy Karterio і BBoy Double You. За підсумками переміг BBoy Karterio. Тепер йому треба буде готуватися на світовий фінал Lille Battle Pro 2018, так як він один з дітей буде представляти там нашу країну.

У номінації «команди діти» в фіналі зійшлися дві потужні kidz команди міста Харків: Банку Фанк і X-Makers. В жаркому батл перемогла команда X-Makers.
У номінації профі 1х1 в фіналі зійшлися двоє друзів з г. Харьков, два танцюриста: BBoy Gadget і BBoy Santa. Потужний і видовищний батл залишив багато емоції у глядачів і самих фіналістів, а перемогу здобув BBoy Gadget. Тепер йому належить представляти нашу країну в профі номінації у Франції.
У номінації «команди профі» зійшлися дві збірні команди: East Side BBoys і Unusual. Це була битва «старої гвардії» і нової школи українського брейкинга. За підсумками суддів, East Side BBoys їдуть до Франції представляти нашу країну на світовому рівні.
За підсумками двох днів, можна назвати старт нового року успішним! Кожен учасник та глядач отримав новий досвід, знання і просто захват від нашого рівня брейкинга.
Новини в тему

09 грудня 2020
У Харкові відбудеться легендарний брейк-данс фестиваль
16 грудня 2019
На вихідних у Харкові відбувся Міжнародний форум вуличних культур 2019
11 вересня 2019
Запрошуємо на паркур-фестиваль Prokach DayZ 2019!
11 вересня 2019
19 років хіп-хоп історії та історії вуличних культур!
12 липня 2019
У Харкові скоро відкриється урбан-парк «Молодіжний»
20 червня 2019
У неділю в Харкові пройде Фестиваль з воркауту
18 червня 2019
У суботу пройшов масовий турнір з баскетболу 3х3
29 травня 2019
Фестиваль вуличного футболу і баскетболу скоро у Харкові
22 травня 2019
У Харкові пройшов райдер фестиваль Комплит
24 квітня 2019
У Харкові пройшов перший Фестиваль вуличних культур
Інформаційні платформи