"Металіст" у Рівному обіграв "Верес"

07 жовтня 2022 17:32

Харків'яни перервали серію з двох поразок поспіль.

7 жовтня "Верес" приймав харківський "Металіст" у матчі 6-го туру УПЛ. Гра проходила у Рівному на стадіоні "Авангард".

Розпочали команди вкрай обережно, через що першого удару по воротах довелось чекати більше 20-ти хвилин. Лише на 25-й хвилині виник перший момент, коли Рибка ціною пошкодження зміг відбити прицільний удар Дахновського. Костик, що тут же замінив його, допоміг "Металісту" відбитися після кутового, а продовжилося все контратакою, точку в якій поставив Прядун – 0:1. Під завісу першого тайму вже Костик врятував харків'ян, коли воротам "жовто-синіх" погрожував Шестаков.

Після відпочинку гравці "Вереса" спробували заволодіти ініціативою, але на 57-й хвилині вдруге пропустили. Голом відзначився захисник Каплієнко, якому дозволили зручно прикластися до м'яча метрів із 8-ми – 0:2.

Господарі ж поля раніше часу не капітулювали і награли на гол престижу. Його автором став Кльоц, який на 79-й хвилині реалізував пенальті – 1:2.

Перемігши, харків'яни здобули третю звитягу в сезоні, набрали 10 очок та попередньо посіли 7 місце. "Верес" має шосту позицію і також 10 балів.