"Металіст" впевнено обіграв "Поділля"

25 жовтня 2021 09:27

Лідер Першої ліги харківський "Металіст" у 15 турі розгромно переміг хмельницьке "Поділля" з рахунком 3:0.

"Металіст" вже зі старту гри захопив ініціативу, більше володів м'ячем і контролював ситуацію на полі. Але, незважаючи на активність і зароблений на першій хвилині штрафний, забити швидкий м'яч господарі не зуміли.

Футболісти "Поділля" намагалися грати на контратаках, але вже на 19-й хвилині "Металіст" відкрив рахунок. Чергова атака харків'ян завершилася ударом Балулі у штангу, після чого м'яч відлетів до Ріаскоса, а колумбієць лише правильно підставив ногу - 1: 0.

Після чергового стандарту другий м'яч забив Федорів, але арбітр відмінив взяття воріт через офсайд. А перед самою перервою "Поділля" залишилося у меншості: Веремієнко грубо зіграв проти Ріаскоса і отримав другу жовту картку у матчі.

У другому таймі характер гри не змінився: граючи у більшості "Металіст" контролював суперника і намагався забити. Але реалізувати задумане харків'яни змогли тільки на 80 хвилині: після подачі кутового Федорів забив чистий гол - 2:0.

Поставив крапку у матчі Сарапій (89). Едуард точно пробив зі штрафного - 3:0.

Таким чином, команда Олександра Кучера продовжує лідирувати у Першій лізі. Найближчого переслідувача, ФК "Кривбас", харків'яни випереджають на 7 очок.