"Металіст 1925" зазнав поразки в Одесі

12 грудня 2021 16:55

"Моряки" продовжили смугу невдач харків'ян до шести поразок поспіль.

12 грудня "Металіст 1925" у рамках 18-го туру української Прем'єр-ліги вирушив у гості до "Чорноморця".

Одеська команда у заключному матчі перед зимовою перервою зуміла здобути перемогу над суперником з рахунком 2:1.

Господарі поля вели з перевагою у два м'ячі вже на п'ятій хвилину поєдинку завдяки результативним ударам Артура Авагімяна та Сергія Кравченка. У другому таймі харків'яни відіграли один гол, коли з пенальті на 57-й хвилині відзначився Марлісон, але зрівняти рахунок їм не вдалося.

Ця поразка стала для "Металіста 1925" шостою поспіль в УПЛ. На даний момент команда Валерія Кривенцова посідає десяте місце у турнірній таблиці, набравши 19 очок. "Чорноморець" йде на 13-й позиції, маючи у своєму активі 14 балів.