"Металіст 1925" на останніх хвилинах не встояв перед "Дніпром-1"

28 серпня 2021 20:08

Колектив із Дніпра зумів вирвати перемогу у компенсований час.

Харків'яни упершому таймі більше володіли м'ячем і атакували більш прицільно. І настирливість принесла їм свої плоди: Протасов прийняв м'яч після вкидання ауту по правій бровці, затягнув його у центральну зону і майже втратив. Але невдалий фінт Сватка допоміг хавбеку продовжити рух і викотити м'яч Марлісону, який із лінії штрафного пробив у ціль - 1:0.

Вже у другому таймі, на 69 хвилині, на рівному місці 19-річний голкіпер-дебютант "Металіста 1925" Максим Коваленко на лівому фланзі свого штрафному збив Лучкевича. Це призвело до призначення пенальті. Маріо Чуже точно пробив у праву дев'ятку - 1:1.

Далі гра знову стала достатоно рівною. Уже в компенсований час "Дніпро-1" щільно насів на чужі ворота, і в кінцевому підсумку зумів вирвати перемогу за допомогою штрафного з лівого флангу від Білла, який послідовним дотиком прийняв Гуцуляк, який і переправив м'яч у ворота біля дальньої штанги - 1:2.

У наступному турі харківський "Металіст 1925" зіграє домашній поєдинок проти київського "Динамо".