Харківський велосипедист оновив юніорський рекорд України на ЄВРО-2022

18 липня 2022 13:16

Чемпіонат Європи з велоспорту на треку серед юніорів та молоді триває в португальській Анадії.

Харківський трековик Валентин Кабашний виступав в індивідуальній гонці переслідування і посів у підсумковому протоколі 8 місце серед 23 учасників. При цьому підопічний Андрія Дубініна оновив у цій дисципліні юніорський рекорд України, який тепер складає 3:19,554 хвилини.

У кількох кроках від медалі залишилися й інші харків’яни, які у складі національної збірної також виступають на Євро, – Данило Кириченко і Джабар Абдул. Хлопці виступали в юніорському командному спринті разом з львів’янином Остапом Сулковським. В підсумковому протоколі українське тріо велосипедистів розташувалися на шостому місці.

Наразі в активі української збірної три нагороди цьогорічного Євро, які здобули миколаївські та львівський спортсмени: срібною призеркою в гонці з вибуттям серед юніорок стала Анна Коліжук. Кирило Царенко посів третє місце в скетчі в молодіжній категорії U-23, а Данило Яковлев став третім в омніумі серед юніорів.