"Харківські Соколи" пропустять чемпіонат України

27 вересня 2022 10:43

Президент клубу Сергій Чебишев підтвердив, що команда не братиме участі у баскетбольному сезоні 2022/23, але запевнив, що після перемоги України у війні обов’язково поновить свої виступи.

За словами Чебишева, "Харківські Соколи" відмовилися від участі як в українській Суперлізі, так і у Вищій лізі.

"Насправді я маю підтвердити це. "Харківські Соколи" не братимуть участь у сезоні 2022/2023. Це було складне рішення, я навіть спочатку заявляв на зустрічі керівників клубів перед сезоном, що ми спробуємо зібрати команду для Вищої ліги, але і від цієї ідеї ми відмовились. На це є кілька причин.

По-перше, інфраструктурно та відносно свого положення Харків не може бути нормальною тренувальною базою. Багато залів зруйновано, інші в дуже поганому стані, і ми зовсім не розуміємо, чи будуть вони опалюватись взагалі в зимовий час.

По-друге, це люди. Ми гадали, що зможемо знайти наших молодих хлопців, які захищатимуть честь міста та заразом набиратись досвіду у матчах ліги. Проте це виявилось дуже важко. Ми не змогли знайти навіть місцевих юнаків, яких би змогли залучити.

По-третє, це кошти. Хай їх і треба було б набагато менше на Вищу лігу, ніж на Суперлігу. Проте ми розставили пріоритети, і вони зараз направлені на перемогу у війні.

Так, у нас була пропозиція допомоги від "Прометея", за що я щиро вдячний Володимиру Дубінському. Окрім цього, я особисто розмовляв з обласним керівництвом Полтави, яке пропонувало нам місце для тренувань. Однак все це для нас було незрозумілим з точки зору взагалі важливості і необхідності команди саме в цей час для Харкова. Повірте, ми неодноразово піднімали це питання навіть на рівні керівництва міста та області, спонсорами та меценатами. І всі як один говорять: команда обов’язково має бути, але після нашої перемоги. Тому ми прийняли таке не зовсім приємне зараз рішення".

Нагадаємо, що у новому сезоні Суперліги 2022/23 свою участь підтвердили "Прометей", "Будівельник", "Київ-Баскет", "Запоріжжя", "Черкаські Мавпи", "Старий Луцьк", "Кривбас" та МБК "Миколаїв". Пізніше "Прометей" відмовився від участі у чемпіонаті, а МБК "Миколаїв" заявив, що може пропустити сезон.

У ФБУ очікують на відповідь від "Дніпра". "Хімік" планує виступати як клуб на Одещині. Пропустить сезон "Тернопіль", а БК "Одеса" ще не дав остаточної відповіді.
Новини в тему

24 березня 2023
"Юракадемія" побореться за третє місце у чоловічій Супепрлізі
13 березня 2023
"Юракадемія" приєдналася до квартету найсильніших Суперліги
07 лютого 2023
"Юракадемія" вийшла на четверте місце в турнірній таблиці ЧУ
24 cічня 2023
У чоловічій Суперлізі завершилися всі матчі 7-го туру
13 грудня 2022
“Юракадемія” побореться за путівку до єврокубків
28 листопада 2022
"Юракадемія" піднялася на третє місце в турнірній таблиці Суперліги
23 листопада 2022
"Юракадемія" перемогли на старті п'ятого туру Суперліги
04 листопада 2022
"Юракадемія" зазнала розгромної поразки у Суперлізі
03 листопада 2022
"Юракадемія" завдала першої поразки учаснику європейського Кубку Виклику
31 жовтня 2022
БК "Політехнік" стартував у Вищій лізі
Інформаційні платформи