"Харківські Соколи" пропустять чемпіонат України

27 вересня 2022 10:43

Президент клубу Сергій Чебишев підтвердив, що команда не братиме участі у баскетбольному сезоні 2022/23, але запевнив, що після перемоги України у війні обов’язково поновить свої виступи.

За словами Чебишева, "Харківські Соколи" відмовилися від участі як в українській Суперлізі, так і у Вищій лізі.

"Насправді я маю підтвердити це. "Харківські Соколи" не братимуть участь у сезоні 2022/2023. Це було складне рішення, я навіть спочатку заявляв на зустрічі керівників клубів перед сезоном, що ми спробуємо зібрати команду для Вищої ліги, але і від цієї ідеї ми відмовились. На це є кілька причин.

По-перше, інфраструктурно та відносно свого положення Харків не може бути нормальною тренувальною базою. Багато залів зруйновано, інші в дуже поганому стані, і ми зовсім не розуміємо, чи будуть вони опалюватись взагалі в зимовий час.

По-друге, це люди. Ми гадали, що зможемо знайти наших молодих хлопців, які захищатимуть честь міста та заразом набиратись досвіду у матчах ліги. Проте це виявилось дуже важко. Ми не змогли знайти навіть місцевих юнаків, яких би змогли залучити.

По-третє, це кошти. Хай їх і треба було б набагато менше на Вищу лігу, ніж на Суперлігу. Проте ми розставили пріоритети, і вони зараз направлені на перемогу у війні.

Так, у нас була пропозиція допомоги від "Прометея", за що я щиро вдячний Володимиру Дубінському. Окрім цього, я особисто розмовляв з обласним керівництвом Полтави, яке пропонувало нам місце для тренувань. Однак все це для нас було незрозумілим з точки зору взагалі важливості і необхідності команди саме в цей час для Харкова. Повірте, ми неодноразово піднімали це питання навіть на рівні керівництва міста та області, спонсорами та меценатами. І всі як один говорять: команда обов’язково має бути, але після нашої перемоги. Тому ми прийняли таке не зовсім приємне зараз рішення".

Нагадаємо, що у новому сезоні Суперліги 2022/23 свою участь підтвердили "Прометей", "Будівельник", "Київ-Баскет", "Запоріжжя", "Черкаські Мавпи", "Старий Луцьк", "Кривбас" та МБК "Миколаїв". Пізніше "Прометей" відмовився від участі у чемпіонаті, а МБК "Миколаїв" заявив, що може пропустити сезон.

У ФБУ очікують на відповідь від "Дніпра". "Хімік" планує виступати як клуб на Одещині. Пропустить сезон "Тернопіль", а БК "Одеса" ще не дав остаточної відповіді.
Новини в тему

28 листопада 2022
"Юракадемія" піднялася на третє місце в турнірній таблиці Суперліги
23 листопада 2022
"Юракадемія" перемогли на старті п'ятого туру Суперліги
04 листопада 2022
"Юракадемія" зазнала розгромної поразки у Суперлізі
03 листопада 2022
"Юракадемія" завдала першої поразки учаснику європейського Кубку Виклику
31 жовтня 2022
БК "Політехнік" стартував у Вищій лізі
24 жовтня 2022
"Юракадемія" програла аутсайдеру чоловічої Суперліги
10 жовтня 2022
"Юракадемія" програла волейболістам із Житомира
06 жовтня 2022
"Юракадемія" обіграла "Решетилівку"
05 жовтня 2022
Ексфорвард "Харківських Соколів" виступатиме у латвійсько-естонській лізі
23 вересня 2022
"Юракадемія" програла на старті Суперліги
Інформаційні платформи