"Харківські Соколи" на виїзді програли "Будівельнику"

14 листопада 2021 09:23

У чемпіонаті України з баскетболу у суботу, 13 листопада, відбулися чергові поєдинки регулярного сезону Суперліги.

У Києві "Харківські Соколи" поступилися "Будівельнику" з рахунком 80:71 (19:16, 26:15, 16:19, 19:21).

У першій чверті підопічні Плеханова трималися у рахунку поряд із господарями, а далі "Будівельник" почав йти у відрив. Кияни тримали розрив у рахунку до останньої чверті, у середині якої "Харківські Соколи" нарешті підібралися до суперника на відстань 3-4 очок, повернувши інтригу. Але дотиснути господарів так і не змогли.

У наступному турі Суперліги "Харківські Соколи" 19 листопада продовжать свою серію виїздів матчем до "Запоріжжя".

"Будівельник": Клавелл 21, Браун 8+8 підбирань, Стоктон 7+5 передач, Близнець 10, Гордон 24+13 підбирань - старт; Кобець 6+6 підбирань, Конєв 4, Апшоу 0, Кондраков 0.

"Харківські Соколи": Шевченко 7, Девіс 22+6 підбирань + 5 передач, Зечевич 2, Глібов 0, Граф 8+5 підбирань - старт; Магоні 15+7 підбирань + 6 передач, Нікітін 10+5 підбирань, Буренко 7, Сімонс 0, Нємцу 0, Кузнєцов 0.