Харківські "Пантери" вийшли у фінал чемпіонату України

10 березня 2018 23:23
Сьогодні в Києві в півфінальному матчі чемпіонату України харківські хокеїстки з клубу "Пантери" здобули перемогу над ХК "Україночка" (Київ)

Харків'янки почали матч невдало і вже до 10-й хвилині програвали 0-2, але вже в кінці першого періоду вони скоротили розрив у рахунку, а на початку другого періоду його зрівняли. Вперше в матчі "пантери" вийшли вперед у третьому періоді, але за 12 секунд до кінця киянкам в меншості вдалося зрівняти рахунок і перевести матч в овертайм.
У ньому вдаліше були харків'янки і саме вони зіграють в фіналі 11 березня проти "Корольов Дніпра"

Початок фіналу в 14-45

28 вересня 2020
На Салтівському льоду визначився новий володар Кубка харківського міського голови (UHL)
10 червня 2020
Харків’янки не прийняли в подарунок титул віце-чемпіонок
21 грудня 2019
Харківські «Пантери» змагалися на льоду з «Королевами Дніпра»