Харківські гімнастки стали бронзовими призерками чемпіонату Європи

21 грудня 2020 10:23

На чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який завершився в Туреччині, в особистих змаганнях бронзовими призерками стали харків'янки Анастасія Мотак та Дар'я Лиска.

В змаганнях серед сеньорок Анастасія Мотак посіла трете місце в опорному стрибку з результатом 13.850 бали та в правах на колоді - 13.100 бали.

В змаганнях серед юніорок бронзову медаль в опорному стрибку здобула Дар'я Лиска з результатом 13.350 бали.

Нагадаємо, що в складі збірної України Анастасія Мотак стала чемпіонкою в командних змаганнях серед сеньорок, а Дар'я Лиска посіла друге місце серед юніорок.

Крім того, в командних змаганнях серед чоловіків чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики став харків'янин Владислав Грико.