Харківські дайвери виграли три дистанції на Кубку Європи

30 червня 2021 09:23

Представники спортивного клубу НТУ ХПІ Максим Котов і Марія Кузьміна змагалися у чотирьох дисциплінах і виграли три золоті медалі.

На фінальному етапі Кубка Європи з підводного орієнтування, який відбувся в хорватській Рієці, харків'яни здобули три перемоги. Максим Котов виграв вправу "Орієнтири" (стартовий буй і 5 орієнтирів, останній з яких - фініш, дистанція - 650 м) із результатом 7 хвилин і 3 сек. "Зони" (стартовий буй, 3 зони і фінішна лінія, дистанція - 590 м) харків'янин проплив на п'ять секунд повільніше угорця Шаша Томаша, але у того був штраф за відхилення від центру фінішного створу, і Котов став переможцем заліку.

Ще одна вихованка спортивного клубу НТУ "ХПІ" Марія Кузьміна стала першою в "зонах", а в "орієнтирах" посіла шосте місце. Всього за нагороди Кубка Європи билися "підводники" з п'яти країн.