Харківські борчині виграли медалі етапу Світової серії з пляжної боротьби

12 червня 2023 16:51

ІІ етап Світової серії з пляжної боротьби відбувся 9-11 червня у Сингапурі.

Чемпіонською для "синьо-жовтих" стала вагова категорія до 70 кг. Серед чоловіків золото тут виборов представник Київщини Олексій Борута.

Жіночий фінал перетворився на українське дербі. Переможницею змагань стала Оксана Кухта з Волині. Харківʼянка Олена Нікітінська, поступившись подрузі по команді, отримала срібло.

Зі срібною нагородою завершила турнір ще одна представниця Харкова Анастасія Кравченко (до 60 кг).

Віцечемпіонками також стали й інші українці: Людмила Павловець (понад 70 кг) та Василь Михайлов (до 80 кг). Бронза в активі Дар’ї Медвецької (до 60 кг).

Відзначимо, що у Сингапурі були розіграні останні очки у рейтинг відбору на ІІ Всесвітні пляжні ігри, які з 5 по 12 серпня 2023 року пройдуть на Балі (Індонезія). Розподіл ліцензій буде оголошено Міжнародною федерацією боротьби 19 червня.

20 лютого 2024
Харківські сумоїсти тріумфально виступили на етапі Кубка Європи з сумо
17 жовтня 2023
Кравченко і Нікітінська здобули медалі епату світової серії з пляжної боротьби у Турції