Харківські бадмінтоністи переможно виступили на молодіжному турнірі в Польщі

02 червня 2021 10:24
Міжнародний турнір із бадмінтону серед спортсменів до 17 років відбувся у польському місті Маркі. Участь у змаганнях брали спортсмени з 11 країн Європи. Харків’яни дійшли до фіналів усіх п’яти категорій, три з яких виграли.

Євгеній Столовий здобув перемогу в чоловічій одиночній категорії, здолавши у фіналі з рахунком 21:15, 7:21, 21:10 суперника з Бельгії. Разом із Євгенією Кантемір хлопець посів перше місце у змішаній парній категорії. У фіналі харків’яни перемогли суперників із Польщі - 26:24, 21:13.

На рахунку Євгенія Столового ще й срібна медаль, яку він разом з Єгором Леонтьєвим із Миколаєва здобув у парній чоловічій категорії. У фіналі турніру українці поступилися полякам із рахунком 21:23, 20:22.

У парній жіночій категорії харків’янки Євгенія Кантемір та Аміна Лисенко вибороли "золото" у господарок турніру - 21:17, 21:17. В одиночній жіночій категорії Кантемір поступилась у фіналі, знову ж таки, польській спортсменці з рахунком 17:21, 21:19, 21:19.

18 березня 2024
Олексій Тітов і Євгенія Кантемир – віцечемпіони Dutch International 2024
12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі
26 лютого 2024
Вихованки ХБСК виграли бронзу міжнародного турніру з бадмінтону "Uganda International Challenge"