Харків'янин оновив ще один юніорський рекорд України на ЧЄ з велоспорту

20 липня 2022 14:20

Відзначився Даніїл Кириченко.

Харківський спортсмен Даніїл Кириченко, виступаючи на чемпіонаті Європи з велоспорту на треку серед молоді та юніорів, який завершився у Португалії, встановив рекорд України у кваліфікації спринту гіту на 200 метрів. Відтепер найкращий юніорський результат дорівнює 10,425 секунди. З цим часом велосипедист зупинився у 1/8 фіналу і посів 9 місце.

Загалом, харківські трековики у складі національної команди на цьогорічному турнірі залишилися без нагород, проте десять разів потрапили до ТОП-10. Збірна ж України здобула всього три медалі – 1 срібну та 2 бронзові. У медальному заліку наші велосипедисти посіли 10 місце. Призову трійку склали команди Італії (16-2-5), Німеччини (8-13-8) та Великої Британії (5-9-7).

Нагадаємо, напередодні ще один харківський велосипедист Валентин Кабашний оновив юніорський рекорд України в індивідуальній гонці переслідування.