Ірина Попова виграла рейтингову гонку в Сербії

11 серпня 2021 09:34

Титулована харківська велосипедистка Ірина Попова виграла гонку у двох дисциплінах.

Міжнародні рейтингові змагання другої категорії з маунтинбайку відбулися в сербському місті Нові-Сад. Переможці та призери визначалися у двох дисциплінах - елімінаторі та олімпійському крос-кантрі.

Українські велосипедисти взяли активну участь у розподілі медального фонду. В елітній категорії вони завоювали 2 золоті та 3 срібні нагороди. З них три медалі на рахунку харків'ян.

Обидві перемоги здобула харків'янка Ірина Попова. Причому, і в елімінаторі, і в крос-кантрі головною конкуренткою підопічної ЗТУ Романа Коробова була киянка Марія Шерстюк, яка двічі стала срібною призеркою.

За подвійну перемогу в Сербії Попова заробила в сумі 40 рейтингових очок.

Олександр Коняєв посів друге місце у чоловічому крос-кантрі, яке принесло йому 20 залікових балів. Від угорського спортсмена Замбора Палумбу, який здобув перемогу, харків'янин відстав на 28 секунд, а «бронзового» словака Матея Уліка Коняєв випередив на 1 хвилину і 11 секунд.

Юніори проїхали у Нові-Саді тестову гонку з крос-кантрі в рамках підготовки до чемпіонату Європи, а виграли її харків'янка Марія Сухопалова і Олександр Гудима з Рівного.

З 12 по 15 серпня у Нові-Саді відбудеться чемпіонат Європи з маунтинбайку серед еліти та юніорів. Харків на Євро-2021 представлятимуть п'ять велосипедистів - Ірина Попова, Олександр Коняєв і Віктор Водолага виступлять серед еліти, Марія Сухопалова і Єгор Волков - серед юніорів.