Анікєєв взяв "срібло" чемпіонату Європи з шашок-100

01 листопада 2022 12:56

Змагання завершилися у Нідерландах.

На змаганнях з шашок-100 у нідерландському місті Бейлен успішно виступили українські спортсмени.

Спочатку в Нідерландах відбувся етап Кубка світу з шашок-100, у якому Юрій Анікєєв із Харкова посів 4-те місце в опен-турнірі, а Вікторія Мотрічко з Одеси стала другою серед жінок.

Потім було розіграно медалі чемпіонату Європи з шашок-100 у програмах зі скороченим контролем часу.

У швидкій грі (рапід) срібним призером серед чоловіків став українець Артем Іванов, а Вікторія Мотрічко серед жінок виборола бронзу. Юрій Анікєєв знову опинився 4-м у турнірній таблиці.

У блискавичній програмі (бліц) на п'єдестал піднялися Юрій Анікєєв та Вікторія Мотричко, які здобули срібні медалі. Цього разу  за межею топ-3 опинився Артем Іванов, який став четвертим.

Відзначимо, у чемпіонаті Європи не брали участі спортсмени з рф та білорусі, дискваліфіковані Всесвітньою федерацією шашок (FMJD) через воєнне вторгнення в Україну.