"Житлобуд-2" вилетіла з Ліги чемпіонів

18 грудня 2020 09:09
Харківська команда завершила свої виступи в плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА, не зумівши в 1/16 фіналу здолати за сумою двох матчів казахстанську команду "БІІК-Казигурт".

У першій грі, яку команди на початку грудня провели в Полтаві, харків'янки відсвяткували перемогу з рахунком 2:1. У другій - вже в середині першого тайму м'яч побував у воротах "Житлобуд-2" - на 35-й хвилині відзначилася Кулмагамбетова. Її точний удар так і залишився єдиним у матчі, і приніс команді "БІІК-Казигурт" мінімальну перемогу - 1:0.

За сумою двох поєдинків у протистоянні чемпіонок України і Казахстану була зафіксована нічия, але казашки отримали підсумкову перевагу за рахунок єдиного гола, забитого в полтавському матчі. "БІІК-Казигурт" вийшов в 1/8-у. "Житлобуд-2" буде спостерігати за подальшими баталіями в плей-офф євротурніру уже в якості глядача.

11 вересня 2022
"Житлобуд-2" офіційно став "Ворсклою"
10 лютого 2022
Харків'янки допоможуть збірній України з футболу поборотися за трофей міжнародного турніру
27 жовтня 2021
Харків'янки не допомогли. Жіноча збірна з футболу розгромно програла Іспанії у відбірному матчі ЧС