"Житлобуд-2" став володарем Кубка України з футболу

06 червня 2021 14:57

5 червня відбувся фінал Кубка України з футболу серед жіночих команд між "Житлобудом-1" (Харків) та "Житлобудом-2" (Харків).

З перших хвилин матчу розпочалась боротьба. Першими момент створили гравчині "Житлобуду-1" вже на 4 хвилині. Атакували вони і надалі, але безрезультатно - до голу не вистачало зовсім трохи везіння.

Натомість майже єдина атака "Житлобуду-2" завершилася взяттям воріт Саніної. Кравчук отримала м’яч на лівому куті штрафної, витягнула на себе захисника та точно відпасувала на Калініну, яка відкрилась по центру і забила вирішальний гол поєдинку на 39 хвилині.

Незважаючи на ігрову перевагу "Житлобуду-1", забити їм так й не вдалося. Чемпіонки України поступилися у кубковому фіналі "Житлобуду-2" з рахунком 0:1.