Відкритий Чемпіонат м.Харкова з хокею із шайбою серед любителів сезону 2014-2015 рр.

20 cічня 2015 14:42

12.2011 року № 585/31, Управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради, комунальне підприємство "Харківський міський центр фізичного здоров'я населення" Спорт для всіх "та Харківське обласне відділення федерації хокею України в льодовому Палаці спорту« Салтівський лід »проводить традиційний відкритий Чемпіонат м.Харкова з хокею з шайбою серед аматорських команд сезону 2014-2015 рр.

22 жовтня 2014 пройшла перша гра Чемпіонату м.Харкова.

Учасники турніру - хокейні команди трьох областей: Харківської, Полтавської та Сумської:

1. ХК «Альянс» м Зміїв.
  2. ХК «Космос» м Полтава.
  3. ХК «Легіон» г. Харьков.
  4. ХК «Ведмеді» г. Харьков.
  5. ХК «Суми» Суми.
  6. ХК «Харківські Тигри» м Харків.

Команди протягом семи місяців, з жовтня 2014 року по квітень 2015 боротимуться за звання Чемпіона м.Харкова з хокею з шайбою серед любителів сезону 2014-2015 рр.

Матчі турніру обслуговує професійна суддівська бригада Харківського обласного відділення федерації хокею України.

Головний суддя змагань - суддя міжнародної категорії з хокею з шайбою Гладченко Антон.

На сьогоднішній день завершилися ігри групового турніру. Зіграно 15 ігор. Розподіл місць і результати ігор представлені в турнірній таблиці. Рейтинг гравців за системою "гол + пас" так само представлений в таблиці.

28.01.2015 (середа) в 22-15 розпочнеться перший чвертьфінальний матч (ігри до двох перемог) між ХК "Суми" Суми і ХК "Альянс" м Зміїв. Друга гра матчу пройде через два тижні 11 лютого 2015 в 22-15.

29.01.2015 (четвер) о 20-15 відбудеться другий чвертьфінальний матч) між ХК "Легіон" м. Харків і ХК "Харківські Тигри" г Харків. Друга гра матчу пройде через два тижні 12 лютого 2015 в 20-15.

Місце проведення ігор - Льодова арена "Салтівський лід"