Харківські спортсмени завоювали медалі на перших Європейських іграх

16 червня 2015 16:38

Харківський борець Дмитро Тимченко став срібним призером перших в історії Європейських ігор, які проходять в Баку (Азербайджан).

Харківський борець греко-римського стилю 13 червня завоював першу для збірної України медаль. У ваговій категорії до 98 кг харків'янин дійшов до фіналу, поборів на шляху з рахунком 3:0 Лаократіса Кесідіса з Греції, а в чвертьфіналі з таким же рахунком - француза Меланина Ноумонві. У боротьбі за вихід у фінал харків'янин здолав з рахунком 3:1 білоруса Тимофія Дейниченко, але у фіналі поступився росіянину Ісламу Магомедова з рахунком 0: 3. Таким чином, Дмитро Ткаченко став срібним призером Європейських ігор.

Крім того, харківські синхроністки Яна Нарєжна та Єлизавета Яхно завоювали бронзову медаль у дуеті. У фінальних виступах харків'янки показали третій результат, поступившись лише росіянкам і австрійкам. Також харківські спортсменки, що складають збірну України з синхронного плавання, вийшли у фінал змагань у групах і сьогодні будуть боротися за медалі.

26 червня 2023
Харків'яни розпочинають боротьбу за нагороди ЄІ-2023 у бадмінтоні
24 червня 2023
Сестри Алексіїви - срібні призерки Європейських ігор-2023
Харків'яни здобули першу нагороду в артистичному плаванні на ІІІ Європейських іграх-2023