Харківські синхроністки стали чемпіонками України

20 жовтня 2015 11:09

Молодіжний чемпіонат України з синхронного плавання пройшов з 16 по 18 жовтня в харківському басейні «Локомотив».

У змаганнях взяли участь 95 юних спортсменок (1998 року народження і молодші) з Харківської, Донецької, Одеської, Миколаївської областей та міста Києва. За підсумками змагань харків'янки завоювали чотири золоті, одну срібну і дві бронзові медалі.

Призер перших Європейських ігор Яна Нарєжна з команди «Харківська область-1» стала кращою в сольних вправах з результатом 161,6280 бали. Також Яна Нарєжна і її партнерка Єлизавета Яхно стали кращими в дуетах, набравши 161,6280 бали.

У групах золоту медаль виборола команда «Харківська область-1», а срібну - синхроністки з команди «Харківська область-2».

Четверту золоту медаль чемпіонату завоювала команда «Харківська область-2» в комбі. За підсумками змагань синхроністки з другої команди забезпечили собі перше загальнокомандне місце.

Зазначимо, що чемпіонат України з синхронного плавання став етапом підготовки збірної України до чемпіонату світу, який відбудеться в 2016 році.