Харківські лучники — призери юніорських змагань

17 вересня 2020 16:25

З 12 по 16 вересня 2020 року в місті Львів проходив Чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 2000 р.н. та молодше

У змаганнях беруть участь спортсмени з дев’яти областей України. Учасники змагань змагаються у категорії класичного та блочного луку.

Перший комплект медалей розігрувався серед змішаних команд. У класичному луці харків’яни — Олександра Аристова та Володимир Каменський стали срібними призерами чемпіонату, випередивши команду Львів-1 та поступившись золотом команді Чернівецька-1.
У класичному луці в особистій першості харків’янка Ірина Трет’якова, стала бронзовим призером чемпіонату серед юніорок, пропустивши вперед срібну та золоту призерок зі Львова.

Командні змагання у класичному та блочному луці відбулися 16 вересня.

Харківська спортсменка Олександра Аристова на даному чемпіонаті вперше виконала норматив майстра спорту України зі стрільби з лука у кваліфікаційному раунді 70м+70м, набравши 626 очок.