Харківські фігуристи успішно виступили на турнірі в Мінську

14 грудня 2020 15:24
У міжнародному турнірі "Winter Star" брали участь спортсмени з 10 країн світу. За медалі поборолися і танцювальні пари з Харкова. Вихованці харківської школи фігурного катання везуть додому "золото" і "срібло".

Передноворічний міжнародний турнір "Winter Star" проводився вперше. Фігуристи змагалися за медалі серед дорослих та юніорів в чоловічому та жіночому одиночному катанні, парному катанні та спортивних танцях на льоду.

В змаганнях серед дорослих в танцях на льоду не було рівних харківському дуету Дар’я Попова - Володимир Бєліков. Підопічні Галини Чурілової захопили лідерство вже після ритмічного танцю, за який отримали від суддів 70.96 бали. Довільний танець Дар’ї та Володимира оцінили в 103.07 бали. Маючи в активі сумарний результат 174.03, вони стали переможцями турніру, обігнавши найближчих суперників французів Джулію Вагре та П’єра Суке на два бали. Третє місце посіли білоруси Вікторія Семенюк та Ілля Юхимук (167.56 бали).

В танцях на льоду серед юніорів чудово себе зарекомендували харків’яни Марія Пінчук і Микита Погорєлов. Посівши після ритмічного танцю з результатом 55.16 бали четверте місце, в довільній програмі їм вдалося виступити значно краще. Складні підтримки та обертання принесли їм 84.61 бали. Так, із загальним результатом 139.77 бали харків’яни стали срібними призерами "Winter Star".

Переможцями в танцях на льоду серед юніорів стали росіяни Єлизавета Шичина та Гордій Хулупов (164.85 балів), а бронзові медалі вибороли одесити Ліка Бондар і Артем Коваль (134.88 бали).

Загалом українські фігуристи здобули в столиці Білорусі 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі. Ще одну золоту медаль Україні приніс одесит Вадим Новіков, який переміг в одиночному катанні.