Клуб за місцем проживання «Велоцентр» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»


Клуб за місцем проживання «Велоцентр» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

КерівникСтрюк Артем Борисович

Форма власності: комунальна

Адреса: м. Харків, Белгородське шосе, 7-а

Електронна адреса: kz_club@ukr.net

Телефон: 705-26-00

Коротка історична довідка:Клуб за місцем проживання «Велоцентр » відкрився  в 2018 році. Це перший унікальний спеціалізований сервіс для всіх шанувальників велосипедного спорту та відпочинку в Харкові. «Велоцентр» це сучасний, комфортабельний комплекс, під одним дахом якого зосереджено все що потрібно для занять велосипедним спортом і не тільки. Відзначимо, що в Україні ще не було аналогічних проектів.

«Велоцентр» - перший в Україні спеціалізований клуб для проведення тренувальної та змагальної діяльності по велоспорту, а також для проведення спортивно-соціальних зустрічей, семінарів та конференцій.

«Чому потрібно обрати нас!»

На базі «Велоцентру» є спортивні тренажери для загальної фізичної підготовки, а також спеціалізовані велотренажери та лижні тренажери. Для спортсменів високого рівня доступні комп’ютеризовані велотренажери, які дозволяють моделювати обставини проходження відомих велосипедних трас, а також проводити спільні онлайн тренування з іншими спортсменами з будь якого куточку світу.

Знаходиться «Велоцентр» в лісовому масиві Лісопарк. Завдяки цьому на його базі культивуються різні направлення спорту: вело туризм, маунтенбайк, шосейний велоспорт, тріал, тріатлон, лижі, лижероллери, спортивне орієнтування, біг, скандинавська хода. Практично,  кожні вихідні на базі «Велоцентру» проводяться заходи. Таким чином ми прилучаємо жителів нашого міста до активного відпочинку та здорового образу життя. Не дивлячись на те, що клубу немає 3-років, його стіни відвідали приблизно 12000 Харків’ян та гостей нашого міста.

Основні технічні показники спортивної споруди: окрема будівля, загальною площею 646 кв. м.

Вид діяльності: спортивний

Напрямки за видами спорту: велотуризм

Розклад занять:

№ з/п

 

Дні роботи

Часи роботи

 

 

1

 

 

Педагоги-організатори

понеділок

09.00-18.00

вівторок

09.00-18.00

середа

09.00-18.00

четвер

09.00-18.00

п’ятниця

09.00-18.00

2

 

Велотуризм

 

 

вівторок

14.30-20.30

четвер

14.30-20.30

субота

14.30-20.30

На час проведення заходів та змагань в вихідні та святкові дні педагоги працюють за окремим графіком.Назад к Центри клубів за місцем проживання
Інформаційні платформи