Клуб за місцем проживання «Горизонт» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»


Клуб за місцем проживання «Горизонт» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

КерівникСтрюк Артем Борисович

Форма власності: комунальна

Адреса: м. Харків, вул. Волонтерська, 63

Електронна адреса: kz_club@ukr.net

Телефон: 705-26-00

Коротка історична довідка: Клуб за місцем проживання «Горизонт» розпочав свою роботу на початку 80-х років. За роки своєї діяльності педагогічні працівники клубу «Горизонт» залучали дітей та молодь до занять фізичною культурою та спортом, сприяли пропаганді здорового способу життя, мали на меті розвиток національної свідомості, самореалізації в соціумі, досягнення максимально можливого рівня фізичної, психологічної підготовки.

«Чому потрібно обрати нас!»

В даний час в клубі «Горизонт» працюють три групи гуртка атлетичної гімнастики, основною метою якого є збереження і зміцнення здоров’я, розвиток та підвищення основних фізичних якостей вихованців, керівник гуртка Лисовець С.С. До гуртка залучаються підлітки пільгових категорій та молодь. Вихованці приймають участь у спортивних змаганнях, у спортивних заходах міста. В клубі в позаурочний час проводяться змістовні виховні та спортивні заходи з метою залучення до занять фізичною культурою та спортом.

Основні технічні показники:Нежитлове приміщення клубу загальною площею 193,80 м2 знаходиться в підвальному приміщенні житлового будинку. В приміщенні розташовані дві зали, обладнані для занять гуртків атлетичної гімнастики.

Вид діяльності: спортивний

Напрямки за видами спорту: атлетична гімнастика

Розклад занять:

№з/п

Назва гуртка

Дні роботи гуртка

Час роботи

1

Атлетична гімнастика

Понеділок

14.30-20.30

Середа

14.30-20.30

П’ятниця

14.30-20.30

 Назад к Центри клубів за місцем проживання
Інформаційні платформи