Школа танцю «ALL STARS»


Школа танцю «ALL STARS»

Телефон: (063) 432-41-60

Електронна адреса: allstars.kharkov@gmail.com

Сайт: http://allstars-dance.com
 
Коротка історична довідка

Школа «ALL STARS»  - танцювальна суміш з напрямків танцю від брейк дансу до балетної хореографії,  утворилась у 2006 році під впливом новомодних течій і дружби. Спочатку творці збиралися саме як проект для постановки різнопланових номерів і роботи в клубах, концертах, шоу-програмах і т.п. У кожного з них був непоганий досвід роботи. Частина команди виховувалася на конвенціях Nike і там вони отримали дуже хорошу підготовку як тренера. Але завжди хотілося чогось більшого ... батл, фести, джеми - ось де відбувалася чимала частина розвитку.

На цей час «ALL STARS» це найпопулярніша і велика у Харкові школа танців, яка налічує понад 1500 чоловік. Три комфортних філії з великою кількістю залів, професійним тренерським складом, безліччю різноманітних стилів - все це All Stars Dance Centre.


Основні досягнення Федерації

За 9 років існування школи  наші учні, викладачі та команди ставали призерами та переможцями різних змагань, фестивалів та чемпіонатів! На жаль, багато хто вже збилися з рахунку, але ми нарахували 674 перемоги! І на них не зупиняємося і продовжуємо розвиватися, вдосконалюватися і підкорювати нові вершини!


Основні щорічні заходи

Школа танців «ALL STARS» є організатором звітних концертів, дитячих таборів, спортивних змагань. Наші учні та педагоги беруть участь у різних міських соціальних заходах.Назад к Спортивні школи
Інформаційні платформи