Федерація спорту на пілоні і повітряної акробатики України


Федерація спорту на пілоні і повітряної акробатики України

Керівник: Ульянченко Ганна Євгенівна

Адреса: м.Харків, вул. Клочковска, 3

Телефон: 050 924-65-36 ; 093 870-82-80

Електронен Адрес: pilonsport.kharkov@gmail.com

Сайт : коротко історична довідка підстави Союзу Союз спорт на пілоні веда своей діяльність з 2012 р, є структура, що об'єднує школи спорту і таний на пілоні для участі в заходах , що пропагують этот новый вид спорту.
 


Союз є засновником щорічного чемпіонату по спорту на пілоні "Весна", має представництва в декількох містах України, співпрацює з українськими обласними та міжнародними федераціями по даному напрямку - Європейським союзом, Світовою асоціацією спорту на пілоні і воркаута. ХССП двічі організовував виїзд української збірної на чемпіонат Європи по спорту на пілоні, м Прага.

Основні досягнення Союзу

1. Чемпіонат Європи 2014 Прага - 3 золотих нагороди (категорії чоловіче соло і діти до 14 років) .2. Чемпіонат Європи 2015 Прага - 1 золото, 1 срібло в категоріях діти до 10, 1 золото в категорії діти до 14, 2 золота в категорії чоловіче соло (зі спортивним минулим і без спортивного минулого ), 1 золото и 1 бронза в категории жиноче соло професионали, 1 срібло в категории жиноче соло аматори. Україна виграла чемпиона для улучшения качества призовых мисць. Основні щорічні заходи

  • Чемпіонат по спорту і танцю на пілоні "Весна" ;    
  • Фестиваль с танцю на пілоні для учнів " Б'юті підлогу фест" .


Назад к Спортивні федерації
Інформаційні платформи