Карате Клуб "Фудокан"


 Карате Клуб Фудокан

Голова клубу: Повх Юрій Сергійович

Адреса: Проспект Героїв Харкова 97

Телефон: +380 (50) 927 60 83, +380 (98) 960 85 87

Офіційна сторінка у соцмережах тут.

Довідка: Клуб Фудокан - це не просто спортивна секція, це школа традиційних японських воїнських бойових мистецтв. Ми не тільки виховуємо першокласних спортсменів, ми виховуємо людей, бо окрім блискучої фізичної та бойової підготовки велика увага приділяється морально-вольовим цінностям.

Команда професійних тренерів постійно вдосконалює свої навички, вивчає нові матеріали, відвідує семінари найкращих майстрів зі світу одноборств.

Напрямки:
- Фудокан та Сьотокан карате;
- Самурайське фехтування мечом школи сім‘ї Йонеяма;
- Окінава-кобудо школи Кошина Камури;
- Самооборона та фізична підготовка;
- Занняття з більш вузького та специфічного спектру можна здобувати на індивідуальних заняттях.

Досягнення: У стінах наших додзьо виховувалися багаторазові чемпіони світу (Соколова Вікторія, Антон Гідрат, Пискун Валерія), чемпіони та призери Європи (Пустовіт Анастасія, Жихарєв Андрій, Іванчук Поліна), чемпіони України (Валентина Гречка, Коляда Євгенія).

За час роботи Фудокан провів не один десяток семінарів та майстер-класів і онлайн-тренувань з найкращими японськими майстрами.

Проводять семінари і самі інструктори клубу. Охоплюємо найрізноманітніші напрямки: бойової підготовки для спецпідрозділів МВД, жіноча самооборона, семінари для дітей з обмеженими фізичними можливостями, реабілітаційні для жертв булінгу та домашнього насильства.

Основні заходи:
• Чемпіонати світу організацій традиційного карате
• Чемпіонат Європи з організацій традиційного карате
• Аттестація на пояси.Назад к Спортивні клуби
Інформаційні платформи