Комунальний заклад «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Восток» м.Харкова


Комунальний заклад «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Восток» м.Харкова

КерівникГуренко Ігор Володимирович

Форма власності: Комунальна

Адреса: 61089, м. Харків, вул. 12-го Квітня, 5-А

Електронна адреса:

Телефон: (0572) 93 81 03
Коротка історична довідка

Комунальний заклад «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Восток» створено за рішенням 27 сесії Харківської міської ради 4 скликання «Про створення комунального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Восток» м. Харкова від 24.11.2004 року № 179/04. Відкрито МК ДЮСШ «Восток» 01.01.2005р.

«Чому потрібно обрати нас!»

Завдяки висококваліфікованому складу тренерів-викладачів наша спортивна школа в продовж двох років в огляді-конкурсі на кращий стан навчально-тренувальної та виховної роботи серед ДЮСШ виборювала перші місця, за підсумками 2014 року на 5 місці з 17.

  • найбільша спортивна школа м. Харкова з території;
  • є земельні ділянки для перспективного будівництва спортивних майданчиків і спортивних залів;
  • зручна транспортна розв’язка та місця розташування школи;
  • великий досвід з ведення фінансово-господарської діяльності.

Основні технічні показники спортивної споруди

Загальна площа на якій розташована МК ДЮСШ «Восток» - 7,9га. На території спортивної школи функціонують: футбольне поле з трав’яним покриттям (7152м²), футбольне поле зі штучним покриттям (5704м²), тренажерний майданчик (300м²), спортивний майданчик з баскетболу (468м²), два спортивних майданчики з волейболу (по 322м²), футбольне поле з трав’яним покриттям (6300м²) - потребує  ремонту.

В будинку спортивної споруди розмістилися: боксерський зал (351,2м²), ігровий зал (649,8м²), два зали аеробіки (80,4м² та 80, 7м²). Пристосовані приміщення - зал для занять з шашок (41,9м²), та зал хореографії (62,7м²). В спортивній споруді розташовані адміністративні приміщення, роздягальні для спортсменів, медичний кабінет та підсобні приміщення.

Вид діяльності

Предметом діяльності школи є організація та проведення навчально-тренувальних занять, підготовка спортсменів до змагань місцевих, національних, міжнародних, відповідно до Календаря спортивно-масових заходів, проведення спортивно-видовищних та культурно-масових заходів, спрямованих на пропаганду здорового образу життя, як основного чинника збереження та зміцнення здоров’я, утвердження свідомого ставлення та громадської відповідальності за власне здоров’я, перебудові і зміні асоціальних форм дії вихованців-спортсменів на соціально значущі.

Напрямки за видами спорту

На цей час в МК ДЮСШ «Восток» функціонують 5 відділень з видів спорту: бокс (юнаки та дівчата), художня гімнастика, естетична гімнастика, футбол, шашки. Територія школи дозволяє створення нових спортивних споруд з масових видів спорту та тих що користуються попитом у юнаків та дівчат. Після відповідного ремонту бігових доріжок, стрибкових ям, волейбольних майданчиків, створення стрілецького майданчика, в МК ДЮСШ «Восток» можливо відкриття нових відділень з видів спорту, а саме: легка атлетика, стрільба з луку, волейбол, пляжний волейбол, тощо. Вдале розташування МК ДЮСШ «Восток» - поряд зі станцією метро «Пролетарська», парком «Зелений гай» та загальноосвітніми школами №15, №26, №71, №104, №113 та ін., створює умови для масового відвідування спортивної школи юними спортсменами.Назад к Спортивна інфраструктура
Інформаційні платформи