Харківська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України


Харківська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України

Керівник: Дмитрієв Анатолій Анатолійович - Голова ХОО ФСТ «Динамо» України, генерал-майор міліції

Форма власності: Приватна

Адреса: 61023 м. Харків, вул. Динамівська, 3

Сайт: dynamo.kharkiv.ua

Електронна адреса:  hoo_fst@dinamo.kharkiv.ua, hoo-fst@dinamo.kharkiv.ua

Телефон:  (057)704-94-19, ф.(057)702-38-36

Коротка історична довідка

Харківська обласна організація – одна з найстаріших серед територіальних організацій динамівського товариства в Україні, створена 26 квітня 1926 р. Харкову дісталася особлива роль в славній історії Українського динамівського товариства, тому що народжувалося воно і робило перші кроки саме в нашому рідному місті.
У липні 1931 року було відкрито найбільший на ті роки в Україні футбольний стадіон «Динамо» ім. В. А. Балицького. Він мав п'ятнадцятитисячну дерев'яну трибуну навколо центрального ядра, запасне футбольне поле, 4 тенісних корти, гандбольні, волейбольні, баскетбольні арени, майданчики для скраклі і крокету, гімнастичне містечко, стрілецький тир, місткі душові, фізкультурний павільйон зі спортивними залами та кабінетами «і навіть спеціальною спортивною бібліотекою» - підкреслив у своєму червневому (№12 за 1931 р.) номері «Фізкультурник України». У 1961 році були побудовані велотрек та відкритий басейн.

«Чому потрібно обрати нас!»

«90 років спортивних перемог!». Ось вже 90 років Харківська обласна організація ФСТ «Динамо» України займається розвитком фізичної культури та спорту в м. Харкові. Починаючи з 1964 року, коли харківські динамівці вперше прийняли участь в Олімпійських іграх, де бронзову медаль завоювала плавчиха Тетяна Девятова, по теперішній час 72 харківських динамівця приймали участь в цих найпрестижніших змаганнях сучасності, при цьому переможцями та призерами стали 25 спортсменів, які вибороли 24 медалі різного ґатунку.

Тільки за останні 5 років спортсмени організації виграли більше 200 медалей різного ґатунку з олімпійських та не олімпійських видів спорту, підготовлено: Заслужених тренерів України – 9 чол., Заслужених майстрів спорту – 15 чол., майстрів спорту України міжнародного класу – 34 чол., майстрів спорту – 87 чол.

Заняття у спортивних секціях та КДЮСШ «Динамо» проводять висококваліфіковані
тренери-викладачі, які виховали чемпіонів Світу, Європи та України.

Спортивний комплекс Харківського «Динамо» постійно оновлюється. Прикладом цього є стадіон, на якому проходять чемпіонати України та обласні змагання з легкої атлетики, футболу та регбі. За останні роки зроблені капітальні ремонти в залі боксу, спортивної гімнастики та легкоатлетичному манежі, в яких встановлено сучасний спортивний інвентар.

Основні технічні показники спортивної споруди

Спортивний комплекс Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України має спеціалізований зал боксу, зал гімнастики спортивної, легкоатлетичний манеж із залом дзюдо, велотрек, легкоатлетичний стадіон з футбольним полем і трибунами на 10000 глядачів, тренажерний зал, 2-а волейбольні майданчики, 7 тенісних кортів, майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям, запасне футбольне поле, гімнастичний майданчик, гуртожиток «Динамо». На цій спортивній базі займаються учні КСДЮШОР «Динамо», колективи фізичної культури організації, ветерани спорту і мешканці м. Харкова.

Вид діяльності

Надання послуг в сфері фізичної культури та спорту.

Напрямки за видами спорту

Спортивна гімнастика, бокс, тхеквондо ВТФ, велоспорт, легка атлетика, боротьба вільна, фехтування, дзюдо, стрільба з лука, великий теніс, волейбол, футбол.Назад к Спортивна інфраструктура
Інформаційні платформи