"Житлобуд-1" розгромно програв "ПСЖ"

14 жовтня 2021 10:35

Це друга поразка харківського клубу у груповому турнірі жіночої Ліги чемпіонів.

В рамках другого туру жіночої Ліги чемпіонів харківський "Житлобуд-1" у Франції розгромно поступився фавориткам турніру - ФК "ПСЖ" - з рахунком 5:0.

У першому таймі у ворота харківської команди влетіло три голи. Хайтема зуміла оформити хет-трик на 25, 32 і 43 хвилинах.

Після перерви господарки поля забили двічі. На 58 хвилині відзначилася Дудек, а під кінець матчу - Хеліфі.

За підсумками двох турів "Житлобуд-1" посідає останнє місце у своїй групі не маючи очок.

У третьому турі групового раунду ЛЧ харківська команда вдома прийме ісландський "Брейдаблік". Матч відбудеться 9 листопада.

18 листопада 2023
Білецька у дебютній для себе Лізі чемпіонів фінішувала у ТОП-15 загального заліку