Велосипедистка Алла Білецька стала віце-чемпіонкою світу

04 вересня 2021 16:28

У Каїрі на чемпіонаті світу з велоспорту на треку серед юніорів харків'янка завоювала "срібло".

Вісімнадцятирічна підопічна ЗТУ Сергія Телицина і Сергія Трофімова стала віце-чемпіонкою планети в індивідуальному спринті. У кваліфікації спринту, гіті на 200 метрів, Алла показала другий час із 24 спортсменок, подолавши дистанцію за 11.344 секунди. При цьому вихованка Харківського коледжу спорту виконала норматив Майстра спорту України міжнародного класу.

Далі більше. Завдяки високій позиції у кваліфікації, Білецька минула 1/16 фіналу і подальшу боротьбу продовжила з 1/8. На цій стадії Алла перемогла аргентинську спортсменку Валентину Луну . У чвертьфіналі за сумою двох заїздів харків'янка перевела в розряд глядачів Лару-Софію Ягер з Німеччини. В 1/2 фіналу так само у двох заїздах вона перемогла Юлію Голубкову з Казахстану.

У фіналі Алла Білецька поступилася переможниці недавнього чемпіонату Європи серед юніорок, росіянці Аліні Лисенко і стала срібним призером юніорського чемпіонату планети.

Відзначимо, нинішній міжнародний сезон для Алли Білецької можна назвати поки що найкращим у кар'єрі. Нагадаємо, що два тижні тому дівчина завоювала срібну медаль на юніорському чемпіонаті Європи в Голландії у кейрині.

Варто відзначити на юніорському ЧС-2021 ще одного харківського учасника і дебютанта світової першості Валентина Кабашного, який посів 11-е місце у скретчі.