Цього року завершаться будівельні роботи в харківському Велодомі

18 травня 2017 13:49

Будівельні роботи у Велодомі, який відкриють на Білгородському шосе, 5-а, планують завершити до кінця 2017 року.

Про це 17 травня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомив начальник управління з питань фізичної культури і спорту Костянтин Курашов. За його словами, в триповерховій будівлі проходить серйозна реконструкція, і цього року будуть закінчені будівельні роботи.

Костянтин Курашов зазначив, що два роки тому в Харкові відкрили велоклуб, а тепер готуються до організації роботи Велодому. Це буде велоцентр з велопрокатом, з технічним залом для обслуговування велосипедів. Також у Велодомі будуть розташовуватися велосипедні відділення клубів за місцем проживання та дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Взимку у Велодомі організують прокат лиж.

«Поруч розташовується Лісопарк, тому взимку харків'яни зможуть скористатися прокатом і покататися на лижах. Територія буде упорядкована, створена відповідна інфраструктура», - зазначив Костянтин Курашов.

За його словами, також цього року планується закільцювати велодоріжку, яка проходитиме через Саржин яр, де зараз будується велотраса, Лісопарк і закінчуватиметься біля Велодому.

Директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров зазначив, що міська влада продовжить підтримувати любителів велоспорту. Відкриття Велодому, велодоріжки, вело-СТО стало частиною концепції розвитку велосипедного руху і облаштування велосипедної інфраструктури в місті, і ця робота буде продовжена.
Новини в тему

29 вересня 2021
ВМХ. Владислав Сапожников завоював Кубок Європи
09 липня 2021
ВМХ. Успіх харків'ян на чемпіонаті та кубку країни
22 червня 2021
Велоспорт ВМХ. Сапожников став переможцем Кубка Європи
20 травня 2021
ВМХ. Харків'яни успішно відкрили сезон
03 листопада 2020
В Харкові назвали кращого спортсмена та тренера жовтня
14 жовтня 2020
Харків’янка завоювала другу медаль на чемпіонаті Європи з велотреку
05 серпня 2020
Харківські велосипедисти зупинилися за крок від перемоги на чемпіонаті України
31 липня 2020
У Харкові відбулися відбіркові велотурніри
26 травня 2020
Жіночий велозаїзд на вихідних в Харкові
Інформаційні платформи