Україна увійшла до ТОП-8 команд на Чемпіонаті Європи 2023 з бадмінтону

22 лютого 2023 15:17

Збірна команда України, до складу якої увійшли четверо харків’ян (Поліна Бугрова, Єлизавета Жарка, Марія Столяренко та Гліб Бекетов), увійшла до ТОП-8 команд на 2023 European Mixed Team Championships.

Командний змішаний чемпіонат Європи 2023 пройшов 14-18 лютого у Франції. Переможцями континентальноі першості стала команда Данії, срібні призери — Франція, бронзу отримали Англія та Німеччина.

Українські спортсмени розділили 5-8 місце з командами Шотландії, Болгарії та Нідерландів. Наші бадмінтоністи здобули дві перемоги в ході чемпіонату: Поліна Бугрова перемогла у протистоянні з Абігейл Холден з Англії, а Данило Боснюк – Джеймса Робертсона з Шотландії.

Команду України представляли: Данило Боснюк, В’ячеслав Яковлев, Олександр Шмундяк, Іван Дружченко, Гліб Бекетов, Поліна Бугрова, Поліна Ткач, Анна Міхалькова, Марія Улітіна, Єлизавета Жарка і Марія Столяренко.

18 березня 2024
Олексій Тітов і Євгенія Кантемир – віцечемпіони Dutch International 2024
26 лютого 2024
Вихованки ХБСК виграли бронзу міжнародного турніру з бадмінтону "Uganda International Challenge"