У рамках забігу «Біжи та перемагай» відбувся фінал категорії «Біг» соціально-спортивного проєкту «Я зможу!»

10 вересня 2023 17:41
Протягом 3-х місяців учасники категорії «Біг» тренувалися разом з відомими у Харкові тренерами «Бегущая борода» та Олена Богачова.

Учасники проєкту 2 рази на тиждень бігали та підкоряли нові дистанції в своєму житті. Тож, вітаємо переможців проєкту!

За результатами забігу «Біжи та перемагай» дистанція 5 км призерами соціально-спортивного проєкту «Я зможу!» стали:
1⃣ місце - Коваленко Інна (18-35 років)
2⃣ місце – Балицька Катерина (35+)
3⃣ місце – Саник Володимир (35+)

За результатами забігу «Біжи та перемагай» дистанція 10 км призерами соціально-спортивного проєкту «Я зможу!» серед жінок у віковій категорії 18-35 років стали:
1⃣ місце - Таратун Ганна
2⃣ місце – Грідна Ганна
3⃣ місце – Балабуха Юлія

За результатами забігу «Біжи та перемагай» дистанція 10 км призерами соціально-спортивного проєкту «Я зможу!» серед жінок у віковій категорії 35+ років стали:
1⃣ місце - Самко Карина
2⃣ місце – Ксензюк Ольга
3⃣ місце – Бабенко Наталя

За результатами забігу «Біжи та перемагай» дистанція 10 км призером соціально-спортивного проєкту «Я зможу!» серед чоловіків у віковій категорії 18-35 років став Діхтяр Вадим.

Філоненко Людмила - Переможець категорії «Біг» Соціально-спортивного проєкту «Я зможу!» Дистанція 10 км